Upravit stránku
  • 1

    Ředitelka Domova seniorů Drachtinka
    nabízí volné pracovní místo na pozici

    Kuchař - kuchařka
    Domova seniorů Drachtinka v Hlinsku

    Místo výkonu práce:   Domov seniorů Drachtinka, Erbenova 1631, Hlinsko

    Předpokládaný termín nástupu:   ihned nebo dle dohody

    Charakteristika vykonávané činnosti:

    - kuchař – kuchařka

    - výroba běžných druhů jídel teplé i studené kuchyně a moučníků

    - výdej teplých jídel

    Požadavky:

    - střední odborné vzdělání s výučním listem v oboru kuchař (není podmínkou)
    - způsobilost k právním úkonům

    - vysoké pracovní nasazení, schopnost práce v kolektivu, samostatnost, flexibilita

    - zodpovědnost

    - praxe v oboru vítána

    Zákonné předpoklady:

    - bezúhonnost
    - potravinářský průkaz

    - zdravotní způsobilost

    Způsob prvního kontaktu zájemce o volné pracovní místo:

    Telefonicky nebo e-mailem:

    – kontaktní osoba pan Tomáš Bíško – telefon 724 905 697 nebo 469 318 526

                                                                 e-mail: bisko.tomas@drachtinka.cz

    V Hlinsku 09.11.2020

    Bc. Miroslava Kábelová

    ředitelka Domova seniorů Drachtinka

    Hledáme Vás do týmu!

    • jste zodpovědná, pracovitá
    • jste tvůrčí, učenlivá
    • máte dokončené vzdělání všeobecné zdravotní sestry nebo praktické sestry
    • můžete se stát naší kolegyní v organizaci Domov seniorů Drachtinka Hlinsko

    Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů ( dle přílohy č. 2) na dobu určitou s výhledem na trvalý pracovní poměr (také možnost DPP)

    Nástup možný ihned nebo dle dohody.

    Úvazek: 0,5 - 1,0 (dle domluvy)  tj. 18,75 -  37,5 hodin/týdně – nepřetržitý provoz

    Pracovní náplň: komplexní ošetřovatelská péče

    Zákonné požadavky:

    1. způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry podle § 3 zákona č. 96/2004 Sb. o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činností souvisejících s poskytováním zdravotní péče
    2. bezúhonnost
    3. zdravotní způsobilost

    Odborná způsobilost:

    minimální vzdělání maturita na střední zdravotnické škole , vyšší odborné nebo vysokoškolské-bakalářské, (pro výkon praktické sestry ukončených 6 semestrů akreditovanélho zdrav.bakalářského oboru pro zdrav.sestry)

    Bližší informace  na adrese:

    Domov seniorů Drachtinka

    Erbenova 1631

    539 01 Hlinsko

    Kontaktní osoba:  Ivana Volfová, Anna Sodomková

    mail: volfova@drachtinka.cz, anna.sodomkova@drachtinka.cz

    tel.: 724 748 568, 469 315 871