Upravit stránku
  • 1

    Ředitelka Domova seniorů Drachtinka
    vyhlašuje výběrové řízení na pozici

     sociální pracovnice

    Domova seniorů Drachtinka v Hlinsku

    Místo výkonu práce:   Domov seniorů Drachtinka, Erbenova 1631, Hlinsko

    Předpokládaný termín nástupu:   od 1.12.2020 nebo dle dohody

    Úvazek: 1,00  tj. 40 hodin/týdně

    Charakteristika vykonávané činnosti:

    -  zabezpečuje základní soc. agendy včetně dokumentace standardů kvality péče

    -  řeší sociálně právní problémy klientů a zajišťuje informace a odborné podklady pro

       sociální práci včetně jejich zpracování

    -  účastní se jednání se správními orgány a jinými organizacemi v zájmu klientů,

       spolupodílí se na komunitním plánování

    -  vede veškerou potřebnou evidenci, agendy, písemnosti a korespondenci v záležitostech

       klientů od jejich nástupu do zařízení až do případného vyřízení pozůstalosti

    -  vykonává funkci klíčového pracovníka pro určenou skupinu klientů

    -  podílí se na adaptaci nových klientů zařízení, v součinnosti s ostatními pracovníky řeší

       každodenní problémy obyvatel zařízení

    -  pracuje s rizikovými plány klientů a biografií klientů

    -  vykonává činnosti zadané vedoucím pracovníkem

    Požadavky:
    -  vzdělání: minimálně vyšší odborné sociálního směru nebo vysokoškolské

       v oboru sociální práce.
    -  způsobilost k právním úkonům

    -  znalost zákona o sociálních službách č.108/2006 Sb., vyhlášky 505/2006  Sb.,

       problematiky SQSS

    -  vysoké pracovní nasazení, práce v kolektivu

    -  samostatnost , flexibilita

    -  velmi dobré komunikační schopnosti

    -  zodpovědnost

    -  dobrá znalost práce na PC

    -  řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič

    -  praxe na obdobné pozici výhodou

    Zákonné předpoklady:
    -  bezúhonnost a
    zdravotní způsobilost

    Přihláška musí obsahovat
    -  jméno a příjmení uchazeče

    -  datum a místo narození uchazeče
    -  místo trvalého pobytu uchazeče vč. telefonní spojení, státní příslušnost

    -  datum a podpis

    Zájemce k přihlášce připojí tyto doklady

    - strukturovaný životopis s uvedením odborných znalostí a dovedností

    - čestné prohlášení o bezúhonnosti

    - ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

    - písemný souhlas uchazeče s tím, aby DsD Hlinsko zpracovával, shromažďoval a
      uchovával osobní údaje uchazeče v souladu se zák.č. 110/2019 Sb., o zpracování

      osobních údajů, v platném znění.

    Průběh výběrové řízení

    Ústní pohovor.

    Uchazeči budou informováni telefonicky o čase ústního pohovoru   nejpozději 20. 10. 2020.

    Přihlášky s potřebnými doklady zasílejte na adresu:
    (můžete podat i osobně na sekretariátu Domova senioru Drachtinka - IV. patro)

    Domov seniorů Drachtinka
    Erbenova 1631, 539 01 Hlinsko

    Obálku označte nápisem: Výběrové řízení – sociální pracovnice

    Lhůta pro podání přihlášek končí dne 19. 10. 2020 do 14.00 hodin.

    V Hlinsku 30. 9. 2020

    Bc. Miroslava Kábelová

    ředitelka Domova seniorů Drachtinka

    Hledáme Vás do týmu!

    • jste zodpovědná, pracovitá
    • jste tvůrčí, učenlivá
    • máte dokončené vzdělání všeobecné zdravotní sestry nebo praktické sestry
    • můžete se stát naší kolegyní v organizaci Domov seniorů Drachtinka Hlinsko

    Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů ( dle přílohy č. 2) na dobu určitou s výhledem na trvalý pracovní poměr (také možnost DPP)

    Nástup možný ihned nebo dle dohody.

    Úvazek: 0,5 - 1,0 (dle domluvy)  tj. 18,75 -  37,5 hodin/týdně – nepřetržitý provoz

    Pracovní náplň: komplexní ošetřovatelská péče

    Zákonné požadavky:

    1. způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry podle § 3 zákona č. 96/2004 Sb. o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činností souvisejících s poskytováním zdravotní péče
    2. bezúhonnost
    3. zdravotní způsobilost

    Odborná způsobilost:

    minimální vzdělání maturita na střední zdravotnické škole , vyšší odborné nebo vysokoškolské-bakalářské, (pro výkon praktické sestry ukončených 6 semestrů akreditovanélho zdrav.bakalářského oboru pro zdrav.sestry)

    Bližší informace  na adrese:

    Erbenova 1631

    539 01 Hlinsko

    Kontaktní osoba:  Ivana Volfová, Anna Sodomková

    mail: volfova@drachtinka.cz, anna.sodomkova@drachtinka.cz

    tel.: 724 748 568, 469 315 871