Upravit stránku

CDS Motýl - Program červenec 2017

31. 07. 2017Správce webuMotýl Drachtinka 

DOBRÝ DEN!

Tento program na ČERVENEC byl sestaven na základě individuálních plánů a současných možností centra. Program je orientační, JE ZDE ZAZNAMENANÁ NABÍDKA SKUPINOVÉ ČINNOSTI/AKCÍ. Jinak PROGRAM PROBÍHÁ NA ZÁKLADĚ spolupráce při naplňování potřeb a cíle každého jednotlivého UŽIVATELE.

 

V úterý 4.7. – sportovní den na zahradě Cds Motýl (oblíbené sportovní soutěžení uživatelů).

V pátek 7.7. – tradiční výšlap k „Lípě“.

V úterý 11.7. – návštěva Městského muzea v Hlinsku – prohlídka výstavy loutek.

Ve čtvrtek 13.7. - návštěva u hlineckých hasičů – prohlídka techniky, ukázka činnosti HZS.

Ve středu 19.7. – výlet na Veselý kopec.

Ve čtvrtek 27.7. – výlet do Žďáru nad Sázavou – návštěva areálu Pilské nádrže, hraní minigolfu, sportovní aktivity v rámci nabídky areálu, možnost osvěžení ve vodní nádrži.

 

Během prázdninových měsíců  budeme v případě pěkného počasí směřovat více aktivit na zahradu u Cds Motýl, nebo na hřiště u DS Drachtinka.

Canisterapie a logopedie bude do programu zařazena aktuálně v průběhu měsíce, podle možností poskytovatele o čemž budeme vždy informovat s předstihem.

 

Od 7.7. do 28.7. 2017 proběhne placení úhrad za služby. O výši Vaší úhrady BUDETE INFORMOVÁNI VEDOUCÍM, SOCIÁLNÍ PRACOVNICÍ Cds, KTERÝ VÁM DO 5.7.2017 PŘEDLOŽÍ PÍSEMNÉ VYÚČTOVÁNÍ a VÝKAZ POSKYTNUTÉ PÉČE. ÚHRADU ČÁSTKY ZA SLUŽBY PROVEDETE PAK DLE SMLOUVY HOTOVĚ pí. LENCE NOVOSADOVÉ VE 4. PATŘE DSD (SEKRETARIÁT) NEBO PŘES ÚČET.

 

PROSÍME O VČASNÉ VRÁCENÍ VYPLNĚNÉHO PROGRAMU. Vrátíme Vám jej co nejdříve po zaznamenání informací od Vás. Pokud nemůžete doručit jinak, zavolejte prosím nejpozději do 15.00hod. pondělí 3.7.2017 na tel.: 601 360 390. Děkujeme.

Těším se na naši spolupráci a věřím, že budete se službami našeho centra spokojeni

Bc. Marek Plachta