Upravit stránku

Cds Motýl - Program červenec 2018

27.06.2018Drachtinka MotylMotýl Drachtinka 

DOBRÝ DEN!

Tento NÍŽE PŘILOŽENÝ program na ČERVENEC byl sestaven na základě individuálních plánů a současných možností centra. Program je orientační, JE ZDE ZAZNAMENANÁ NABÍDKA SKUPINOVÉ ČINNOSTI/AKCÍ. PROGRAM PROBÍHÁ NA ZÁKLADĚ spolupráce při naplňování potřeb a cíle každého jednotlivého klienta, tj. OSOBNÍ ČINNOST. Ke dni, kdy do CDS přijdete, potvrďte označením skupinovou činnost, které se ten den chcete věnovat. Každé ÚTERÝ je možné se zúčastnit bohoslužby v 10 hodin na DS Drachtinka po domluvě s pracovnicemi. Termín skupinového zpěvu – sboru na DsD bude v průběhu měsíce upřesněn. Během července nebudeme využívat solnou jeskyni a canisterapie bude probíhat 1x měsíčně. Termíny logopedie budou přizpůsobeny na základě organizačních možností. STRAVOVACÍ KOMISE se přes prázdniny nekoná. Příští bude 5. 9. 2018.

OD 10. 7. DO 31. 7. 2018 proběhne placení úhrad za služby. O výši Vaší úhrady BUDETE INFORMOVÁNI VEDOUCÍM CDS, KTERÝ VÁM DO 9. 7.2018 PŘEDLOŽÍ PÍSEMNÉ VYÚČTOVÁNÍ a VÝKAZ POSKYTNUTÉ PÉČE. ÚHRADU ČÁSTKY ZA SLUŽBY PROVEDETE PAK DLE SMLOUVY HOTOVĚ P. LENCE NOVOSADOVÉ VE 4. PATŘE DSD (SEKRETARIÁT) NEBO PŘES ÚČET.

PROSÍME O VČASNÉ VRÁCENÍ VYPLNĚNÉHO PROGRAMU. Vrátíme Vám jej co nejdříve po zaznamenání informací od Vás. Pokud nemůžete doručit jinak, zavolejte prosím nejpozději do 15.00 v pondělí 2. 7.2018 na tel.: 601 360 390. Děkujeme.

Těším se na naši spolupráci a věřím, že budete se službami našeho centra spokojeni.

Mgr. Klára Sodomková