Upravit stránku

CDS Motýl - Program srpen 2017

01. 08. 2017Správce webuMotýl Drachtinka 

DOBRÝ DEN

Tento program na SRPEN byl sestaven na základě individuálních plánů a současných možností centra. Program je orientační, JE ZDE ZAZNAMENANÁ NABÍDKA SKUPINOVÉ ČINNOSTI/AKCÍ. Jinak PROGRAM PROBÍHÁ NA ZÁKLADĚ spolupráce při naplňování potřeb a cíle každého jednotlivého UŽIVATELE.

 

Ve středu 2.8. – náhradní termín za červenec – návštěva Pilské nádrže ve Žďáře nad Sázavou, hraní minigolfu, sportovní aktivity v rámci nabídky areálu, možnost osvěžení ve vodní nádrži

Ve čtvrtek 3.8. a 24.8. - Canisterapie

V pátek 4.8. – oslava narozenin Víta Sádovského na chatě v Březinách (buřty s sebou)

V úterý 8.8. – vycházka do Blatna k Volfovým – posezení na zahradě, občerstvení na místě.

Ve čtvrtek 10.8. – návštěva letiště Počátky u Chotěboře – závody v letecké akrobacii

Ve středu 23.8. – výlet do Jihlavy – návštěva zoologické zahrady

V pátek 25.8. výšlap na Čertovinu – návštěva restaurace a předání „Čerta“

 

Během prázdninových měsíců  budeme v případě pěkného počasí směřovat více aktivit na zahradu u Cds Motýl, nebo na hřiště u DS Drachtinka.

Logopedii a didaktické hry budeme do programu zařazovat aktuálně v průběhu měsíce, podle možností poskytovatele o čemž budeme vždy informovat s předstihem, děkujeme za pochopení.

Výlet do obřího akvária přesunut na první týden v září (předběžně 5.9.)

 

Od 7.8. do 28.8. 2017 proběhne placení úhrad za služby. O výši Vaší úhrady BUDETE INFORMOVÁNI VEDOUCÍM, SOCIÁLNÍ PRACOVNICÍ Cds, KTERÝ VÁM DO 5.8.2017 PŘEDLOŽÍ PÍSEMNÉ VYÚČTOVÁNÍ a VÝKAZ POSKYTNUTÉ PÉČE. ÚHRADU ČÁSTKY ZA SLUŽBY PROVEDETE PAK DLE SMLOUVY HOTOVĚ pí. LENCE NOVOSADOVÉ VE 4. PATŘE DSD (SEKRETARIÁT) NEBO PŘES ÚČET.

 

PROSÍME O VČASNÉ VRÁCENÍ VYPLNĚNÉHO PROGRAMU. Vrátíme Vám jej co nejdříve po zaznamenání informací od Vás. Pokud nemůžete doručit jinak, zavolejte prosím nejpozději do 15.00hod. pondělí 7.8.2017 na tel.: 601 360 390. Děkujeme.

Těším se na naši spolupráci a věřím, že budete se službami našeho centra spokojeni

Bc. Marek Plachta

 

 

Program srpen 2017pdf638.06 KB