Upravit stránku

Změna ředitele Domova seniorů Drachtinka

02. 09. 2020Malá Jana
Nová paní ředitelka Bc. Miroslava Kábelová v Domově seniorů Drachtinka.
Nová paní ředitelka Bc. Miroslava Kábelová v Domově seniorů Drachtinka.

 

Změna ředitele

V pondělí 31. 8. 2020 se paní ředitelka Mgr. Eva Kunátová Holečková,MBA rozloučila s klienty i pracovníky Domova seniorů Drachtinka.

Paní ředitelce Evě Kunátové Holečkové děkujeme za práci, kterou v Domově odvedla a v novém zaměstnání jí přejeme mnoho štěstí a úspěchů!

 

Následující den, v úterý 1. 9. 2020 přestavil pan starosta Miroslav Krčil, DiS. spolu  vedoucím sociálního odboru panem Bc. Martinem Vtípilem, DiS. pracovníkům Domova nastupující ředitelku paní Bc. Miroslavu Kábelovou.

Ve své vstupní uvítací řeči hovořila o tom, že jí Domov nikdy nevypadl ze srdce, že se vždycky zajímala o život v Domově, byť to bylo z dálky. Sdělila, že se do Domova ráda vrací. Vnímá, že Domov prošel mnoha změnami a vidí spoustu nových tváři a že se těší na vzájemnou spolupráci založenou na komunikaci a vzájemném respektu. Moc ráda by ze své pozice ředitelky přispěla k dalšímu zlepšování kvality péče. Chce navázat na vše dobré a své úsilí směřovat do budoucna. Nová paní ředitelka se postupně seznámila s pracovníky i klienty Domova.