Upravit stránku

Milá návštěvo,

pokud jste se rozhodli přijít za svým blízkým, který je klientem našeho domova a přemýšlíte, čím mu udělat radost, pak pro Vás máme několik užitečných rad, které Vám mohou v tomto směru pomoci. Pokud se jimi budete inspirovat, je to zcela na Vašem rozhodnutí. Máme mnoho dotazů od příbuzných našich klientů – co vlastně mají mamince, babičce, dědečkovi donést. Z tohoto důvodu se Vám snažíme vyjít vstříc s malou nápovědou.

Jistě vhodným dárkem k svátku či k narozeninám je rodinná fotografie v rámečku, fotokniha, kalendář, budík, hrneček, hygienické potřeby (např. šampón, sprchový gel, tělové mléko, krém, vlhčené ubrousky).

Ohledně jídla a pití si dovolujeme tvrdit, že ho naši klienti mají dostatek. Přesto si uvědomujeme, že svým blízkým chcete dopřát něco, co jim je vzácné, co mají rádi, na co byli zvyklí. Doporučujeme Vám, abyste se dopředu raději informovali, zda dobroty, které byste Vašim blízkým chtěli donést, mohli Vaši blízcí s ohledem na případné diety bez omezení konzumovat. Zvolte také rozumné množství z důvodu skladování.

Těšíme se na viděnou!

Tým pracovníků Domova seniorů Drachtinka