Upravit stránku

Ředitelka Domova seniorů Drachtinka
vyhlašuje výběrové řízení na pozici

všeobecná sestra
Domova seniorů Drachtinka v Hlinsku

Platové zařazení: dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů ( dle přílohy č. 3) na dobu určitou s výhledem na trvalý pracovní poměr.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Úvazek: 1,0  tj. 37,5 hodin/týdně – nepřetržitý provoz

Pracovní náplň: komplexní ošetřovatelská péče bez odborného dohledu

Zákonné požadavky:

  1. způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry podle § 3 zákona č. 96/2004 Sb. o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činností souvisejících s poskytováním zdravotní péče
  2. bezúhonnost
  3. zdravotní způsobilost

Odborná způsobilost: minimálně středoškolské vzdělání s praxí nebo vyšší   odborné

Přihlášku a strukturovaný životopis zasílejte na adresu:

Domov seniorů Drachtinka

Erbenova 1631

539 01 Hlinsko

(můžete podat i osobně v kanceláři vedení Domova seniorů Drachtinka – IV. patro)

Kontaktní osoba:  Ivana Volfová

mail: volfova@drachtinka.cz

tel.: 724 748 568

V Hlinsku dne 9.4.2019

Mgr. Eva Kunátová Holečková, MBA

ředitelka DsD

Nabídka brigády

Hledáme brigádníky na pozici pomocná síla v kuchyni

v období červen – září 2019

Bližší informace v době 6-14 hodin na telefonu:

724 905 697 nebo 469 318 526

Hledáme Vás!

  • jste zodpovědná, pracovitá
  • jste tvůrčí, učenlivá
  • máte  vzdělání na pozici sociální pracovnice
  • můžete se stát naší kolegyní v organizaci Domov seniorů Drachtinka Hlinsko

Nástup možný od 1.7.2019 nebo dle dohody.

Úvazek: 0,50  tj. 20 hodin/týdně – vhodné pro absolventy nebo studenty

Pracovní náplň:  zabezpečuje základní soc. agendy včetně dokumentace

                             standardů kvality péče

Zákonné požadavky: bezúhonnost

                             zdravotní způsobilost

Odborná způsobilost: minimálně vyšší odborné sociálního směru nebo

                                   vysokoškolské (Bc.,Mgr.) v oboru sociální práce, speciální

                                   pedagogika

Bližší informace  na adrese:

Kontaktní osoba:  Mgr. Eva Kunátová Holečková, MBA

 mail: eva.holeckova@drachtinka.cz

tel.: 725 549 975, 469 315 871